Zayıflamak İçin Ne Yapılmalı?

Bir sağlık sitesi ya da diyet listeleri veren bir yayın organı değiliz belki ama zayıflamak için ne yapılmalı konusunda güvenilir bilgiler sunan kaynakları duyurmak, sağlıklı kilo vermekle ilgili bilinçlenmeye katkı sağlamak bizi mutlu edecektir. Size bu yazımızda Dr. Ayça Kaya’nın kitaplarından bahsedeceğiz.

Sitemizde yer alan sağlık kitaplarından en çok talep görenleri zayıflama ve diyet konularının yer aldığı kitaplar oluyor. İmzalıkitabim.com olarak sağlıklı bir şekilde kilo vermenin yollarını gösteren birçok kitabı sitemizde barındırıyoruz.

Ülkemizde yazdığı yazılar, hazırladığı televizyon programları ve kitapları ile çok beğenilen Dr. Ayça Kaya’nın zayıflama konusunu işlediği Sayarak Zayıfla – 5333, Sayarak Zayıfla Mutfakta, Dr. Ayça Kaya-Beslenme Saati ve Kalıcı Zayıfla kitaplarını yazarından imzalı olarak sitemizden edinebilirsiniz.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan olan Dr. Ayça Kaya, üniversite yıllarından itibaren obezite ile ilgili toplumu bilinçlendirmek, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanılmasına katkı sağlamak amacıyla, yazılı ve görsel medyada yer almış. konferanslara katılmış ve kitaplar yazmıştır.

zayıflamak

Dr. Ayça Kaya – Sayarak Zayıfla – 5333 Kitabı

Sitemizde yer alan Sayarak Zayıfla – 5333 kitabı 2013 yılında Doğan Kitap tarafından yayınlanmıştır. Dr. Ayça Kaya kitabın içeriğiyle ilgili olarak; “Kilo sorununuzdan kurtulabilmeniz için yeme-içme düzeninizi kendi kendinize planlama özgürlüğüyle tanıştıracağım. Ezbere diyet listelerinin çok uzağında, sağlıklı bir kiloyla sağlıklı bir hayat sürmenin eğitim kitabı olarak düşünün kitabımı.” diyor.

Kitap bilinen diyet kitaplarının dışında sizi 5333 formülüyle tanıştırıyor. Sayarak zayıflayabileceğiniz bir sistemle yeme alışkanlıklarınız farkında olmadan değişirken aynı zamanda kilolarınızdan da kurtulabileceksiniz.

Dr. Ayça Kaya – Sayarak Zayıfla Mutfakta Kitabı

Dr. Ayça Kaya Sayarak Zayıfla Mutfakta kitabında bu sefer size sağlıklı beslenme önerileri sunuyor. Bu kitapla mutfağınızda pişireceğiniz yeni tarifler ile hiçbir şeyden mahrum kalmadan her türlü yemeği yiyerek istediğiniz kiloya ulaşabileceksiniz.

Dr. Kaya kitabı hakkında; “Haydi o zaman hep birlikte mutfaklarımızda reform yapalım ve artık düşünerek yemeye başlayalım…” diye bahsediyor.

Dr. Ayça Kaya – Beslenme Saati Kitabı

Beslenme Saati kitabıyla bu kez çocuklar için besleyici yemek tariflerini paylaşan Dr. Ayça Kaya, çocuk beslenmesinin püf noktalarından, gebelik dönemi beslenmeden ve çocuklarımıza doğru beslenme alışkanları kazandırmanın yollarından bahsediyor.

Dr. Ayça Kaya – Kalıcı Zayıfla Kitabı

Dr. Ayça Kaya Kalıcı Zayıfla kitabıyla aç kalmadan sevdiğiniz gıdaları tüketerek sağlıklı kiloya ulaşmayı ve kalıcı olarak kilonuzu korumanın yollarını gösteriyor.

Kalıcı Zayıfla kitabı kilo alma – kilo verme – doğru diyeti arama kısırdöngüsüne son veriyor. Dr. Ayça Kaya, sağlıklı şekilde kilo kaybedilmek için yaşam tarzınız ve beslenme içeriğinizle ilgili kendi kendinizi yönetebileceğiniz püf noktalarını anlatıyor.

Dr. Ayça Kaya’nın 4 kitabı hakkında kısa ama doyurucu bilgiler vermeye çalıştık. Yazarın kitaplarını sitemizden imzalı olarak edinebilir, arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Osman Balaban – imzalikitabim.com editörü

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecektir. Required fields are marked

Kaydol