Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı Hediyeleri

Her sene sonu yılbaşı hediyeleri konusunda düşünürken bu sefer farklı bir hediye almalıyım dediğiniz oluyor mu? Size güzel bir önerimiz var.

2018 yılını acı ve tatlı anılarla geride bırakırken sevdiklerimiz için mini yılbaşı hediyeleri almak isteriz. Onların yüzünde ufak bir tebessüm yaratacak yılbaşı hediye fikirleri arasında size yazarından ıslak imzalı olarak bir kitap hediye etmenizi tavsiye ediyoruz.

Yazarından imzalı bir kitap eğer bir de hediye vereceğiniz kişinin hayranı olduğu yazardan olursa onu ne kadar mutlu edebileceğinizi düşündünüz mü?

İmzalı kitabın arkadaşınız için her zaman kütüphanesinde saklayacağı ve kitabı okudukça, ona baktıkça sizi hep güzel anılarla hatırlayacağı hiç aklınıza geldi mi?

Yazarından ıslak imzalı bir kitap, kitap okumayı seven biri için unutulmaz ve çok değerli bir hediye olacaktır.

Eğer sevdiğiniz bir kişiyi kitap okumaya yönlendirmek, onu kitap okuması için motive etmek istiyorsanız da bulunmaz bir hediyedir imzalı kitap.

Mini yılbaşı hediyesi olarak hediye kitap fikri kişiye onu ne kadar sevdiğinizi göstermenin en iyi yollarından biridir.

İmzalikitabim.com sitesinde birçok kategoride hediye edebileceğiniz birbirinden değerli yazarların kitaplarına ulaşabilirsiniz.

kurumsal yılbaşı hediyeleriYazımızın başından bu yana hep sevdiklerimizi düşünerek hediye edebileceğimiz imzalı kitaptan bahsettik. Aslında şirketler için kurumsal yılbaşı hediyeleri olarak da yazarından ıslak imzalı kitap çok iyi bir alternatiftir.

Kurumlar çalışanlara yılbaşı hediyesi vereceği zaman genelde promosyon ürünlerine  yönelirler. Örneğin, ajanda veya takvim gibi. Halbuki çalışanına armağan edeceği bir imzalı kitap belki de ömür boyu saklanabilecek, çalışanına değer katacak bir hediye olabilmektedir.

Çalışana değer katmak ya da motivasyon sağlamanın en iyi yollarından biri de kitaptır. Şirketler çalışanlarının gelişimlerini devam ettirmeleri için verdikleri kurumiçi eğitimler dışında sektörel kitapları hediye ederek de çalışanlarına katkı sağlayabilirler.

İmzalikitabim.com sitesinde sektörlere yönelik yazarından ıslak imzalı kitaplara göz atabilirsiniz.

2019’a sayılı günler kala dileriz ki yeni yıl sağlık, mutluluk ve bol kazançlı günler getirir.

İyi Yıllar

Osman Balaban

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecektir. Required fields are marked

Kaydol