Yaz Biterken Kitap Önerileri

Ağustos ayının bu son ve sıcak günlerinde sizler için bilgi veren, düşündüren, duygulandıran ve neşelendiren bir kitap listesi hazırladık. Keyifli okumalar!

Paris’ten Çiçeklerle (Sarah Jio İmzalı Kitap)

Ülkemizde kitapları çok satanlar listesinde her zaman yer alan yazar Sarah Jio, en son çıkardığı Paris’ten Çiçeklerle kitabında bulanık sularda derinlere batmış iki nilüfer olan güçlü kadın karakterlerle geçmiş ve bugün arasında köprü kurarak hayatta önemli olan şeyleri hatırlatıyor.

Jio kitabı anlatırken, “Bu kitabı yazarken, karakterlerimin peşinden en etkileyici kafelere, güzel balkonlara ve canım Paris manzaralarına gittim. Bu seyahatte Montmartre’nin basamaklarına tırmandım, Rue de Cler pazarındaki renkli görüntülere hayranlıkla baktım, küçük ara sokaklardaki gizli kafelerde espresso yudumladım. Hepsi unutulmazdı.” diyor.

Sarah Jio’nun kitabını sitemizden ıslak imzalı olarak edinebilirsiniz.

kitap önerileri

Türklerin Altın Çağı (İlber Ortaylı İmzalı Kitap)

Tarih deyince aklımıza ilk gelen isimlerden biridir Prof. Dr. İlber Ortaylı. Kendine has uslubu ile katıldığı programlarda en çok dikkat çeken ve televizyonlarda reytingi yüksek bir bilim insanı olan Ortaylı, ülkemize tarihi sevdirmiştir.

Türklerin Altın Çağı kitabında, yazar, Asya’nın bozkırlarından Avrupa’nın içlerine kadar ilerleyen, dünya tarihinde zirveye taht kuran Türklerin muhteşem yıllarını anlatıyor. Bir nevi Türk tarihimizle ilgili başucu kitabı olarak da görebileceğimiz Türklerin Altın Çağı kitabı, Timurlular, Altın Orda, Memluklar, Osmanlılara kadar birçok konuya değiniyor.

Türklerin Altın Çağı kitabına sahip olmak isterseniz (İlber Ortaylı’nın ıslak imzasıyla) sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Beynine Format At ( M. Barış Muslu İmzalı Kitap)

Kişisel gelişim kitaplarına ilgi duyuyorsanız Beynine Format At kitabını mutlaka duymuşsunuzdur. M. Barış Muslu’nun hazırladığı kitap uzun bir süre çok satanlar listesinde bir numarada yer almıştı.

Kitabın yazarı M. Barış Muslu, ‘kütüphanenizdeki bütün kişisel gelişim kitaplarını çöpe atın’ diyerek hem kitapla ilgili iddiasını ortaya koyuyor hem de kitabında bahsettiği NeuroFormat® tekniği ile daha mutlu, sağlıklı, başarılı bir hayattan bahsediyor.

Sizde NeuroFormat® tekniği ile neler yapıldığını merak ediyorsanız sitemizden yazarından ıslak imzalı olarak kitabı satın alabilirsiniz.

Uzay Kampı Maceraları (Canan Tan İmzalı Kitap)

Yazımızın sonuna yaklaşırken çocuklar için bir kitap öneriyoruz. Canan Tan’ın hazırladığı Uzay Kampı Maceraları kitabı ile çocuğunuz hem eğlenecek hem de uzayla ilgili birçok şey öğrenecek.

Can, Kutlu, Anita, Barış ve daha pek çok çocuk ve genç, hayatları boyunca unutamayacakları bir serüvene atılmak üzereler. Uzay Kampı Türkiye’de altı gün sürecek eğitim için bir araya geliyorlar ve eğlenceli macera başlıyor.

Son teknolojiyle donatılmış tesiste onları bekleyen o kadar çok aktivite var ki… Takım liderlerinin eşliğinde astronot simülatörleri kullanacak, uzay mekiği uçuş görevini üstlenecek, model roketler hazırlayıp fırlatacaklar. Ayrıca yarışmalara katılacak ve uzay hakkında merak ettikleri tüm sorulara yanıt bulacaklar.

Kitaba sitemizden Canan Tan’dan imzalı olarak sahip olabilirsiniz.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Osman Balaban – imzalikitabim.com editörü

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecektir. Required fields are marked

Kaydol