S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

S- Sitenizde kitap satabilir miyim?

  • Eğer yayıncı veya yazar iseniz bandrollü ve imzalı kitabınızı satabilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Satın almış olduğunuz kitapları, imzalı dahi olsa, sitemiz üzerinden satma imkânı bulunmamaktadır.

S- Aradığım kitabı sitenizde bulamıyorum. Ne yapabilirim?

  • Eğer kitabı daha önce sitemizde görmüş veya satın almışsanız, teknik aksaklıklar, stok ve/veya anlaşmanın sona ermesi gibi sebepler ile kitap sitemizden kaldırılmış olabilir. Eğer eser veya yayınevi sahibi iseniz ve teknik bir problem olduğunu düşünüyorsanız durumu bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

S- Kişisel bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

  • “Hesabım” bölümünde bulunan “Hesap Detayları” sekmesinden kişisel bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Aktif bir siparişiniz bulunurken ad ve/veya soyadı bilgilerinizi değiştirmeniz halinde kargonuzda oluşabilecek isim karışıklıkları durumundan sitemiz mesuliyet kabul etmeyecektir.

S- Kullanıcı şifremi unutmam halinde ne yapabilirim?

  • Giriş ekranında bulunan şifremi unuttum bağlantısına tıklayıp hesabınıza bağlı e-posta adresinizi ilgili alana girerek sıfırlama bağlantısı gönderilmesini talep edebilirsiniz. Şifrenizi hatırlamanız durumunda bağlantıya tıklamamanız şifrenizin aynı kalması için yeterlidir.

S- Siparişim neden halen teslim edilmedi?

  • Siparişinizin işleme alındığından emin olmak için “Hesabım” bölümünde bulunan “Siparişlerim” sekmesini kontrol edebilirsiniz. İşleme alınan siparişinizin kargo durumunu takip numaranızı kullanarak kargo şirketinin iletişim kanalları aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Kargo şirketi kaynaklı sebepler harici bir sebepten gecikmiş siparişleriniz için lütfen bizimle iletişim kanallarımız üzerinden bağlantı kurunuz. (Üzerinden 3 iş günü geçmemiş siparişleriniz için sabrınızı rica ederiz.)

S- Almış olduğum ürünü iade edebilir miyim?

  • Kitap üzerinde üretici, satıcı veya kargo kaynaklı olduğu bariz bir kusur bulunması halinde bizimle iletişime geçerek iade süreci ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Başka sebeplerle iade talepleri kabul edilmemektedir. (Kitabın kusurlu olup olmadığını kargo teslimi esnasında kontrol edip, kusurlu ürün için tutanak tutturmanızı öneririz. Aksi halde hatanın kullanıcı kaynaklı olma ihtimalinden dolayı iade talebiniz kabul edilmemektedir.)

S- Yanlış alım veya cayma gibi sebeplerle siparişimi iptal ettirebilir miyim?

  • Henüz kargoya verilmemiş siparişlerinizi “Hesabım” bölümünde bulunan “Siparişlerim” sekmesinden iptal edebilirsiniz. Hatalı alımın sistem kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Kaydol