İnternetten Güvenli Alışveriş Yapabilir Miyim?

Korumalı Alışveriş Sistemi Burada

İmzalikitabim.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde bilgileriniz ve siparişiniz korumalı alışveriş sistemi sayesinde güvence altında. Ödeme altyapısı olarak iyzico pos sistemini kullanan imzalikitabim.com korumalı alışveriş sistemiyle kredi kartı bilgileriniz için ekstra güvenlik sağlıyor.

Güvenli alışveriş yapabilir miyim?

İnternetten güvenli alışveriş yapabilir miyim sorusu hepimizin aklında. E-ticaret sitelerinden alışveriş yaparken zaman zaman tereddüt içerisinden kalabiliyoruz.

Kredi kartı bilgilerimiz için endişe duyarken bir yandan da siparişini verdiğimiz ürün elime zamanında geçer mi? ya da sipariş ettiğim ürün doğru bir şekilde bana ulaşır mı? sorularını kendimize sorarız.

güvenli alışveriş siteleri

İyzico Korumalı Alışveriş sayesinde imzalikitabim.com dan güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

İmzalikitabim.com olarak kullanıcılarımızın güvenliğine ve siparişlerinin ulaştırılmasına azami dikkat gösteriyoruz.

Kredi kartıyla yaptığınız ödemelerde iyzico posunu kullanarak size birden fazla kredi kartında ödeme ve taksit avantajını sunuyoruz.

İyzico’nun duyurduğu korumalı alışveriş sistemine üye olarak bilgilerinizin ve siparişlerinizin güvenliği için ekstra koruma sağlıyoruz.

Güvenli Alışveriş Sitelerinin Özellikleri

Güvenli alışveriş sitelerinin özelliklerine değinirsek iyzico korumalı alışveriş sistemine katılan e-ticaret sitelerinden rahatça alışveriş yapabilir ve paranızın tam karşılığını almış olursunuz.

Sitemizde siparişin en başından ödemeye daha sonra da teslimata kadar tüm süreçte BDDK lisanslı iyzico güvencesi altında girmişsiniz demektir.

İyzico Korumalı Alışveriş sistemiyle kredi kartınızın kopyalanması ve diğer sahtecilik yöntemlerine karşı koruma sağlayan PCI – DSS sertifikalı sistemleri ve yapay zeka temelli teknoloji sayesinde, kart bilgileriniz ve kişisel verileriniz iyzico güvencesinde.

İsterseniz sitemizdeki destek hattımıza, siparişinizle ilgili bilgi için ulaşabilirsiniz. Ürününüzde bir hasar olması, açıklamasından farklı gelmesi gibi durumlara karşı korunur, para iadesi için yardım alabilirsiniz.

Korumalı Alışverişi Nasıl Kullanırım?

Siparişlerinde ekstra güvenlik sağlamak isterseniz iyzico korumalı alışverişi kullanmak için ödeme sayfasında ‘iyzico Korumalı Alışveriş’ seçeneğini işaretleyin ve ödemenizi tamamlayın.

Size göndereceğimiz e-postadan sipariş bilgilerinizin takibini yapabilir, ihtiyaç anında bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecektir. Required fields are marked

Kaydol