İMZALIKİTABIM’DAN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ YAPABİLİR MİYİM?

güvenli alışveriş

imzalikitabim.com sitemizi ziyaret eden ve sitemizden alışveriş yapan internet kullanıcılarının en çok merak ettiği konuların başında sitemizin güvenli olup olmadığı geliyor. Sitemiz üzerinden alışveriş yaparken kullandığınız kredi kartların bilgisinden, verdiğiniz siparişin zamanında teslim edilmesi gibi birçok sorunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

İmzalıkitabim.com, internet üzerinden yazarından ıslak imzalı kitapların satıldığı ve bunun yanında ayraç, defter gibi birçok hediye alternatifinin yer aldığı bir e-ticaret platformudur. E-ticaret sitelerinin güvenli bir ödeme altyapısına sahip olması e-ticaretin olmazsa olmazlarındandır.

İmzalikitabim.com, ödeme platformunu alanında en iyi firmalardan olan iyzico şirketini seçerek kurmuştur. İyzico e-ticaret ödeme yönetim platformu Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisansına sahip, 6493 sayılı kanun çerçevesinde lisanslı ödeme kuruluşu olarak hizmet vermektedir. Firma ayrıca, 2016 yılında kurulan Ödeme ve Elektronik Para Derneği’nin kurucu üyesi ve PCI Veri Güvenliği Standardı sertifikasyonunun en yüksek seviyesi olan Level 1 sertifikasına sahiptir.

Sitemizde satın alacağınız kitap, ayraç veya defter gibi ürünleri sepete ekle dedikten sonra ödeme aşamasına geçtiğinizde iyzico sayfalarına yönlendirilirsiniz. Ödeme sayfasında gireceğiniz kart bilgileriniz, iyzico tarafından geliştirilen, her işlemde kendini besleyerek öğrenen yenilikçi güvenli sistem sayesinde korunur. Ödeme ile ilgili olarak bir sorunla karşılaşırsanız sitemizden bize hemen ulaşabilirsiniz.

Diğer önemli bir konuda verdiğiniz siparişin zamanında teslim edilme süresi. Stoklarımızda yer alan satın aldığınız yazarından ıslak imzalı kitap, ertesi gün özel hediye paketiyle kargoya teslim edilir. Ortalama 1-3 gün içerisinde de adresinize satın almış olduğunuz ürünümüz size ulaştırılmış olur.

Bu konuda istisnai durumlar da olmuyor değil. Örneğin, isme özel imzalı bir kitap satın aldığınızda kargolama süresi değişebiliyor. İsme özel imzalı kitap kampanyasından almış olduğunuz kitabınızın yazarına ulaşma durumu bazen süreci uzatabiliyor ama bu konuda her zaman bilgilendirilmiş oluyorsunuz.

İmzalı kitabım olarak kitap sektöründe farklı bir ses olmayı amaçlıyoruz. Siz de bize soru sorarak, yorumunuzu paylaşarak destek olabilirsiniz. Sitemizdeki iletişim forumunu kullanarak bize istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

 

Osman Balaban

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecektir. Required fields are marked

Kaydol