CNR Kitap Fuarı Yeşilköy’de

CNR Kitap Fuarı Yeşilköy’de

CNR Kitap Fuarı 9-17 Mart tarihlerinde Yeşilköy’de düzenlenecek. Bu yıl 6.’sı gerçekleştirilecek kitap fuarında, yerli ve yabancı 200’ün üzerinde yayınevi yer alıyor.

15 bin metrekare alana kurulu CNR Kitap Fuarı 2019, 500’den fazla yazarı ağırlayacak. ‘Kitap ve Mutluluk – Kutadgu Bilig’ temasının işleneceği kitap fuarı, Alfa, Bilgi, Everest, Epsilon, Beyaz Balina, Kırmızı Kedi, YKY, İş Bankası, İletişim, İthaki, Pegasus, Doğan Kitap, TÜBİTAK, Türk Dil Kurumu, Türk Tarih Kurumu’nun da aralarında bulunduğu yerli ve yabancı 200’den fazla yayınevi ve 450 markanın katılımı ile yapılacak.

6. CNR İstanbul Kitap Fuarı: 500 İmza Günü Düzenlenecek

6. CNR İstanbul Uluslar Arası Kitap Fuarı’nda 500 imza günü düzenlenecek. CNR Kitap Fuarı’nda, Ahmet Ümit, Azra Kohen, Selim İleri, Engin Alan, Mustafa Balbay, Canan Karatay, Beyza Alkoç, Serhat Yabancı ve Işık Öğütçü’nün de aralarında bulunduğu 500 yazar ile katılımcılar bir araya gelecek.

Yazarların imza günü programına buradan bakabilirsiniz.

6. CNR İstanbul Kitap Fuarı’nda E-Spor Turnuvaları

6. CNR İstanbul Kitap Fuarı’nda son yıllarda büyük ilgi çeken e-spor tutkunları içinde özel turnuva düzenleniyor. CNR Kitap Fuarı’nın ilk iki gününde en iddialı yarışmacıların katılacağı turnuvalar, fuarda eğlence ve heyecanı doruğa taşıyacak.

6. CNR İstanbul Kitap Fuarı’na Nasıl Gidilir?

6. CNR İstanbul Kitap Fuarı’na nasıl gidilir sorusuna birçok cevap verilebilir. Atatürk Havalimanı’na oldukça yakın konumda yer alan kitap fuarına metro ile ulaşımda oldukça pratik.

Hacıosman – Yenikapı metrosunu kullanacak olanlar ‘Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi’ istasyonunda inip CNR Kitap Fuarı’na gidebilir.

İstanbul Anadolu Yakasından gelecek olanlar Marmararay – Yenikapı Metro bağlantısını kullanarak fuara ulaşabilirler.

Metrobüsü tercih edecek olanlar ile Ataköy – Şirinevler durağında inip, havalimanı yönüne giden metroya binerek  ‘Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi’ istasyonunda inebilirler.

E-5 üzerinden gelecek olanlar içinse 2 alternatif yol mevcut. İlki Bakırköy – Yeşilköy sahil yolu üzerinden, ikincisi E-5’ten Atatürk Havalimanı güzergahı takip edilerek CNR Kitap Fuarı’na ulaşabilirler.

Osman Balaban – İmzalı Kitabım Editörü

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecektir. Required fields are marked

Kaydol